Image Alt

Hizmetlerimiz

a1

Prodüksiyon

Markaları öne çıkaracak ve en doğru şekilde yansıtacak; genel tanıtım, kampanya, kurum içi iletişim, belgesel, TV ve advertorial içerik filmleri gibi video prodüksiyon hizmeti sunuyoruz. Alanında profesyonel yönetmenler ve senaristlerle, markaların kimliğini yansıtan etkili tanıtımlara imza atıyoruz.

a2

Dijital Pazarlama

Markaların dijital büyümesine destek vermek amacıyla ürün ve hizmetleri dijital kanallar aracılığıyla pazarlıyoruz. Alabama Medya olarak; hedef kitlenizi tanımlıyor, pazar ve rakip analizi ardından web siteleri, sosyal medya mecraları, arama motorları gibi dijital pazarlama araçlarını kullanarak markanızın dijital pazarlama faaliyetlerini üstleniyoruz.

a3

Sosyal Medya

Sosyal medya; doğru kitleye ulaşmak, görünürlüğü artırmak, ürünlerini etkili bir biçimde tanıtmak için olmazsa olmazdır. Profesyonel ekibimizle birlikte her platformu kendi dinamiklerine göre değerlendiriyor, sosyal medya için özel tasarım ve içerikler üretiyoruz. Süreç boyunca markalardan gelen briefleri, kreatif bilincimiz ile birleştirirken markanın ihtiyacına yönelik yaratıcı projeler ortaya koyuyoruz.

a4

Web 3 Marketing

Kullanıcıların yolcu koltuğundan sürücü koltuğuna geçmesine olanak tanıyan Web3 marketing ile kullanıcı deneyimini önemli ölçüde özelleştiriyor ve artırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik, metaverse, blockchain gibi teknolojilerle tüketicilerin taleplerine kişiselleştirilmiş çözümler buluyoruz.

a5

Marka Yönetimi

İşin uzmanları ile sektör ve rakip analizi yaparak markaların güven ve kalite algısını sağlamlaştıran projeler üretiyoruz.

a6

Medya Planlama

Televizyon İşverenleri Sendikası çatısı altında buluşan, Anadolu’da halkın gözü kulağı olan 20 yerel televizyon kanalını, Alabama Medya organizasyonuyla; şeffaf, denetlenebilir ve ölçülebilir biçimde markaların hizmetine sunuyoruz.

a7

SEO

Alabama Medya olarak, doğru anahtar kelime ve özgün içerik temelli SEO hizmetimizle markaların görünürlüğünü zirveye taşıyor ve milyonlarca kişiye kolayca ulaşmalarına imkan sağlıyoruz.

a8

Event

Çeşitli etkinliklerle geniş kitlelere ulaşmak isteyen markaların; motivasyon buluşmalarından strateji toplantılarına, lansman etkinliklerinden sektörel fuarlara tüm organizasyon süreçlerini üstleniyoruz.

a9

Kreatif

İletişimin gücünü yaratıcılık ile birleştirerek eşsiz işler çıkarmak bizim işimiz! Markaları alışılmış kalıplardan kurtarırken, odak noktasını kaybetmeden, kreatif işlerle yolculuklarına katkı sağlıyoruz. 

a10

PR

Marka görünürlüğünün artmasına yönelik basın ve halkla ilişkiler süreci yürütüyoruz. Etkili basın bültenleri ile markanın kimliğini sağlamlaştırırken kitlelerin hafızalarında yer edinmeyi hedefliyoruz.

Medya Planlama

Medya Planlama