Slide Çünkü iletişim
her şeydir
Slide

Kabilemizin Öyküsü

Hani hep diyorlar ya, “Dijital çağda iletişim bir başka.” Çok da öyle değil aslında. İletişim her çağda önemliydi. Bilinen ilk uzaktan iletişimse dumanla haberleşmeydi. Çinliler ve Aborjinler de kullanırdı, ama hiçbiri Kızılderililerin kattığı anlama erişemedi. 29 harfli bir alfabe bile oluşturdu, Amerikan yerlileri.

Alabama, bir Kızılderili kabilesinin adı. Kendi dillerinde Alabama’nın ayrı bir anlamı da vardı: “İşte burada kalabiliriz.” Biz, dumanla başlayıp dijital çağa ulaşan iletişim evriminde, birlikte kalabileceğiniz bir kabileyiz. İletişim ihtiyaçlarınız için, sizi de bekleriz.

Dijital İletişim

Dijital dünyadaki yerinizi ALABAMA ile bulun

01

Hızlı ve değişen dünyaya ayak uyduruyor, çalıştığımız markaları da bu hıza adapte ediyoruz. Güçlü ve iyi düşünülmüş bir dijital iletişim stratejisi, size yıllar boyu sürecek bilinirlik kazandırır.

Reklam ve Pazarlama

Duygular tasarıma, fikirler projeye dönüşür burada

02

Çadırımıza misafir olan markalarımız için 360 derece bütünleşik pazarlama ve reklam hizmeti sunuyor, yolculuklarında eşlik ediyoruz. Markalarımızın iletişim hedefleri doğrultusunda fark edilebilir olması için buradayız.

Prodüksiyon

Her yeni işe, yeni bir heyecanla başlıyoruz

03

Markalarımızın değerlerini benimseyerek etkili şekilde sunmak için strateji, yaratıcılık ve teknolojiyi harmanlıyoruz. Tanıtım, kampanya ve kurum içi iletişim filmi, belgesel, TV veya dijital mecralar için advertorial içerik gibi tüm video prodüksiyon hizmetleriniz için buradayız.

Tanıtım & Belgesel

Hayal gücü başarının kanatlarıdır...

YARATICI STRATEJİLER

Başımızın üstünde taşıdığımız bir tüyle başlayan yaratıcı sürecimiz, fikirler ve stratejilerle gelişerek devam eder. Medya planı oluşturmak, kreatif çalışmalarınızı tamamlamak, raporlama ve analiz süreçleriyle geri bildirimlerde bulunmak daha da önemlisi marka yolculuğunuza eşlik etmek için sizinleyiz.

KURUMSAL İLETİŞİM

Markanızın, amaç ve hedeflerine ulaşması için tüm iletişim çalışmalarında sizinleyiz. Marka kimliğinizin oluşturulmasıyla başlayan tüm iç ve dış iletişim çalışmalarınızın planlanması, yürütülmesi ve yönetilmesi, geniş bir yelpazede size sunacağımız hizmetler arasında yer almaktadır.

TV ve RADYO KAMPANYALARI

Alabama, deneyimli ekibi ile sinema ve TV reklamlarınızı en verimli şekilde yayınlamak için gereken süreçleri organize eder. Amaçlarınıza göre bütçe oluşturur, reklamlarınızı çeker, kurgular ve yayınlar. Markanızın bilinirliği bize emanet!

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Alabama kabilesi, sosyal medyayı, gerçek hedef kitleye doğru stratejilerle ulaşmak olarak tanımlar. Markalarımızın konumlandırmasına uygun sosyal medya stratejilerini hazırlar ve stratejiyi baz alarak uygun sosyal mecralarda, mecra dinamiklerine özel içerik üretimi sağlar.

AR & VR SİMÜLASYON DENEYİM TASARIM ve YAZILIMLARI

Sanal Gerçeklik (VR), Artırılmış Gerçeklik (AR) alanındaki son teknolojiyi kullanarak markalarımızın pazarlama, eğitim ve reklam süreçlerine değer katan yaratıcı çözümler geliştiriyoruz. Dijital ve fiziksel ortamların uyum içinde bütünleştiği, ilgi uyandıran, eğlenceli ve etkileşimli deneyimler yaratarak mesajınızı hedef kitlenize ulaştırıyoruz. Artırılmış gerçeklik teknolojisi ile markanızı hep bir adım ileriye taşıyoruz.